Solidarni z Ukrainą

Zbiórka potrzebnych rzeczy

Zbiórka potrzebnych rzeczy

24 lutego 2022 – dzień, który zmienił wszystko….  день, який змінив все...

#solidarnizUkraina #допоможітьУкраїні #stopwar

Za sprawą jednej decyzji …..jednego rozkazu zostało zachwiane poczucie bezpieczeństwa. Putin zagrzmiał słowami „ rozpoczęcie operacji wojskowej na Donbasie” sprawiając, że wszyscy z szeroko otwartymi oczami oglądamy relacje TV…szukamy nowych informacji w  socialmediach, słuchamy radia….niedowierzając, że jeden człowiek – despotyczny dyktator swoją decyzją zamienił spokojne życie wielu obywateli Ukrainy w PIEKŁO!!!

Matki trzymające maleńkie dzieci w ramionach, stojące w trwających wiele godzin odprawach… małe dzieci tak DZIELNIE maszerujące wiele kilometrów po SPOKÓJ…… rozdzielone RODZINY ….marzenia o SPOKOJNYM ŻYCIU zamienienone zostały w pył!!!!

Cały Świat zjednoczył się w pomocy…. 

Nie stójmy z założonymi rękami. Dołóżmy swoją cegiełkę, aby przyczynić się do przerwania nienawiści i obłędu jaki dzieje się tuż obok nas. 

Firma TKB organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy naszym Sąsiadom – bezpośrednio dotrzemy do osób czekających po ukraińskiej stronie granicy. Dostarczymy dary ze zbiórki właśnie tym dzielnym MATKOM KOBIETOM DZIECIOM i WSZYSTKIM, którzy czekają na możliwość przekroczenia granicy z Polską.

Drodzy Płońszczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości jesteśmy z Was dumni!!!!Ale nasza pomoc  i zaangażowanie potrzebne są ciągle.  Nasi Sąsiedzi potrzebują: kocy, ciepłej odzieży, bandaży, opasek uciskowych, akcesorii do szybkiego opatrywania ran, koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, żywności z długim terminem przydatności do spożycia

 Transport będzie odbywał się raz w tygodniu.   Telefon 508-192-937 lub 668-811-909 

Dary można dostarczyć pod dwa adresy:

Mazowiecka 9 09-100 Płońsk, tel. 530-171-636

Armii Krajowej 43 09-100 Płońsk, tel. 534-834-111

Do naszej akcji włączyły się między innymi firmy:

OLEWNIK
RAVANSON
SKANDIA
Łukasz Krawczyk Comfort Therm
Neon-Studio & Design

Osoby reprezentujące środowisko medyczne

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Zespół TKB Logistic

 

 


Szukasz przewoźnika, magazynu lub transportu HDS, potrzebujesz wynająć samochód lub bus?