Przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa Płońsk Przeprowadzka biur, firm, domów i mieszkań

Przeprowadzki

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom oferujemy organizacje przewozu Państwa mienia. Firma TKB Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną usługę, przeprowadzki osób prywatnych oraz firm która zostanie zorganizowaną w sposób, który nie będzie zaprzątał  głowy myśleniem nad zabezpieczeniem mienia i dodatkowymi związanymi z tym problemami.

W wygodnym dla Państwa czasie i terminie dostarczymy Państwu niezbędne do pakowania i zabezpieczenia mienia materiały. Zapewniamy przewóz mebli, sprzętu biurowego, wyposażenia, dokumentów, szkła, czy innych nietypowych przedmiotów.

Podczas Przeprowadzki Zajmiemy się.

Zapakowaniem i zabezpieczeniem mienia. Podczas tej usługi pracownicy naszej firmy  zabezpieczą wszystkie Państwa rzeczy  w odpowiedni sposób oraz umocują je na skrzyni ładunkowej tak aby podczas transportu nie przemieszczały się.  Zapewniamy m.in.: stretch, folię bąbelkowa, kartony, taśmy itp.

W przypadku przeprowadzania firm utworzenie harmonogramu prac w taki sposób, aby Państwa pracownicy mogli swobodnie wykonywać swoje obowiązki, a wykonywanie przez nas usługi nie były dla nikogo uciążliwa. Pomoże nam w tym nasze doświadczenie które zdobywaliśmy od podstaw w tej branży

Oferujemy również

  • Odebraniem i wywiezieniem, utylizację zbędnego wyposażenia –zgodnie z obowiązującymi przepisami gdzie właściciel posesji, mieszkania zobowiązany jest do utylizacji niepotrzebnego już sprzętu RTV/AGD czy sprzętu biurowego, – dlatego za Państwa możemy zająć się utylizacją sprzętu czy mebli.
  • Przewiezienie mienia polegające na samy przetransportowaniu według indywidualnych potrzeb klienta
  • Demontaż i montaż. Nasz zespół pracowników jest przedszkolny w zakresie demontażu i montażu nawet najbardziej skomplikowanych zestawów meblowych, wyposażyliśmy naszych ludzi w sprzęt monterski który znacznie ułatwia nam pracę.
  • Service meblowy oferta dla wymagających firm oraz przedsiębiorstw jeżeli często sie przemieszczacie wasze meble wymagają konserwacji, naprawy lub porostu trzeba na nowo z ustawić całe wyposażenie biura to idealne rozwiązanie dla was.
  • Uprzątnięciem materiałów opakowaniowych pozostawionych w trakcie prac, zaraz po zakończeniu działań przez naszych pracowników.

 Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń i sprawdz naszą ofertę którą dopasujemy do twoich możliwości i potrzeb. 


Szukasz przewoźnika, magazynu lub transportu HDS, potrzebujesz wynająć samochód lub bus?