Transport

Transport, przewóz towarów, spedycja.

Transport, przewóz towarów, spedycja.

TKB Sp. z o.o. to firma transportowa, która świadczy kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju i Europy. Oferta naszego przedsiębiorstwa została stworzona z myślą o wymagających Klientach, dlatego jest elastyczna i dopasowana do ich indywidualnych potrzeb.

Główny obszary działalności firmy to transport i spedycja międzynarodowa oraz krajowa. Naszą specjalnością jest przewóz towarów w formie ładunków cało pojazdowych oraz ładunków łączonych. Świadczone przez nas usługi transportowe charakteryzują się najwyższą, jakością. Nieustannie powiększamy i modernizujemy naszą flotę.

Aby zapewnić Klientom stały dostęp do informacji na temat przebiegu realizacji Ich zlecenia, wyposażyliśmy każdy pojazd w nowoczesny system nawigacji satelitarnej GPS. Dodatkowo, nad bezpieczeństwem ładunku oraz zgodnością z wytycznymi Klienta czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników. Nasz personel składa się z pełnych energii, młodych ludzi wspomaganych przez dojrzałych fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie.

TKB Sp. z o.o. to gwarancja punktualności, niezawodności i najwyższej, jakości usług. Dzięki temu Klienci nie wahają się powierzyć nam nawet najcenniejszych ładunków.

W okresie funkcjonowania w branży zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam płynnie dopasowywać się do wymagań rynku oraz szybko reagować na zmieniające się warunki. Nasza oferta jest na bieżąco modyfikowana i poszerzana o transport niekonwencjonalnych ładunków oraz nowe kierunki przewozu.

Liczymy, że skutkiem tych działań będzie umocnienie naszej pozycji wśród firm transportowych. W trakcie dotychczasowej działalności wielokrotnie spotkaliśmy się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Nauczyło nas to jak reagować w niestandardowych sytuacjach oraz świadczyć usługi dla Klientów o nietypowych potrzebach. Nasi Kontrahenci wiedzą, że mogą stawiać nam bardzo wysokie wymagania, ponieważ my sami oczekujemy od siebie jeszcze więcej. Za cel obraliśmy stworzenie i utrzymanie trwałych, przyjaznych relacji z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami. Wierzymy, iż jest to klucz do sukcesu i ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa. 

W każdych warunkach TKB Sp. z o.o. to wiarygodny partner w transporcie.

Zapraszam do współpracy.


Szukasz przewoźnika, magazynu lub transportu HDS, potrzebujesz wynająć samochód lub bus?