O firmie

Transport HDS wypożyczalnia samochodów

Nie boimy się żadnych wyzwań

Oczekiwania wobec logistyki krajowej stają się coraz bardziej złożone. Nasz firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji i logistyki. Za pośrednictwem naszego biura handlowo-operacyjnego zrealizujemy każde zlecenie z zakresu logistyki oraz transportu krajowego i międzynarodowego, specjalizując się w realizacji zaawansowanych rozwiązań logistycznych wymagających wiedzy i doświadczenia, nowoczesnych narzędzi IT oraz indywidualnego podejścia do Klienta.

Kluczowym produktem firmy jest fracht drogowy realizowany we współpracy ze starannie wybranymi przewoźnikami i partnerami oraz w oparciu o sieć krajowych i zagranicznych terminali przeładunkowych.

Mamy duże doświadczenie w zakresie operacji magazynowych i usług dodanych - w tym projektów outsourcingowych. Realizujemy również duże projekty cargo wymagające odpowiednich zasobów, wiedzy oraz doświadczenia.

Proponujemy Państwu coś więcej niż kompleksową obsługę logistyczną. Naszym celem jest iść o krok dalej. Naszych zespół z równym zaangażowaniem obsługuje każdego Klienta, niezależnie od wielkości jego biznesu, zwracając szczególną uwagę na indywidualne potrzeby i wymagania.

Dzięki temu dla naszych Klientów znajdujemy najlepsze rozwiązania, które oszczędzają czas i optymalizują koszty. Wspierając realizację Państwa strategii - już dziś pomożemy Państwu przygotować się do wyzwań jutra!


Szukasz przewoźnika, magazynu lub transportu HDS, potrzebujesz wynająć samochód lub bus?